Svečiu namai “Saulgriezes” siūlo jums poilsi Baltijos jūros pakrantėje, esam isikūre vos 800m nuo nuostabiosios “Bernātu” paplūdimio.

Esame isikūre netoli “Bernāti” ir čia yra 10 ivairaus tipo ir dydžio butu. Ramybe ir tyla jums padės pamiršti kasdienybe ir galėsite ramiai atsipalaiduoti mūsu jaukiuose apartamentuose.

Yra galimybė pasivaikščioti netoliese esančiame pušyne, šalia yra “Bernātu” paplūdimys. Apartamentu svečiai gali naudotis vaiku žaidimu aikštele ir vakare gali užkurti lauža.

Butai tinka:

· Šeimoms su vaikais

· Komandiruotėms

· Poilsiui vienam, poroms, su draugėmis ar draugais

Svečiu namai yra 800 metru nuo paplūdimio. Svečiai turi galimybe nemokamai naudotis belaidžiu internetu ir privačia automobiliu stovėjimo aikštele.

Visuose apartamentuose yra miegamieji, patalynės užvalkai, poilsio zona, valgomoji zona ir irengta vituvės zona, kurioje bus galima pasigaminti yvairiu patiekalu. Virtuvėje yra šaldytuvas, orkaitė, elektrinis virdulys, kaitlentė, indai ir stalo irankiai. Svečiai gali naudotis vonios kambariu su dušu, plauku džiovintuvu, šlepėtemis, rankšluosčiais, higienos reikmenimis ir higienos produktais. Apartamentuose taip pat yra televizoriai.

Svečiu namu teritorijoje yra pirtis su poilsio kambariu ir pokyliu sale -60 žmoniu.